Coś o nas

Witaj!

Bardzo nam miło, że tu zaglądasz!

Jeśli właśnie organizujesz przyjęcie weselne i poszukujesz ciekawych rozwiązań, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zrobimy wszystko, by Organizatorzy przyjęcia oraz zaproszeni Goście byli zadowoleni z naszych usług i długo wspominali te miłe chwile.

W branży weselnej działamy już kilkanaście lat, a atrakcje weselne prowadzimy od 2017 r. Jesteśmy bacznymi obserwatorami ciągle zmieniających się trendów ślubnych i weselnych. Znając potrzeby Narzeczonych i gości weselnych, chcielibyśmy zaprezentować szereg atrakcji, takich jak FOTOBUDKA tradycyjna w lokalu oraz mobilna w przyczepie Niewiadów, CIĘŻKI DYM do pierwszego tańca, dekoracje – litery LOVE w dwóch odmiennych stylach oraz drobne i praktyczne gadżety do wypożyczenia, które na pewno przydadzą się podczas przyjęcia weselnego. W 2020 r. rozpoczęliśmy również przygodę z ANIMACJAMI czasu wolnego dla najmłodszych gości weselnych!  Oferta obejmuje atrakcyjne rabaty w pakietach usług. Zapewniamy kompleksową obsługę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy – czekamy na Twój kontakt! 🙂

FOTOBUDKA

Fotobudka to świetna forma urozmaicenia każdej imprezy oraz animacji dzieci i dorosłych. Wydrukowane zdjęcie w zabawnym przebraniu będzie miłym podarunkiem dla każdego gościa, a księga życzeń z wklejonymi zdjęciami zachwyci każdą Młodą Parę! Posiadamy tradycyjną fotobudkę do wystawienia w lokalu, pod zadaszeniem lub w namiocie oraz mobilną fotobudkę w przyczepie Niewiadów, idealną na przyjęcia plenerowe. Zdradzimy Wam jeszcze mały sekret 😊 na sezon 2022 szykujemy fotobudkowe zwierciadełko!

Chętnie wykorzystamy motyw przewodni wesela w zdobieniu szablonów wydruków i okładki albumu (dominujący kolor, grafikę, motyw kwiatowy itp.). Na imprezy tematyczne zapewniamy odpowiednie przebrania i gadżety.

CIĘŻKI DYM

Niewątpliwie każdy pierwszy taniec jest wyjątkowym i najbardziej ekscytującym momentem przyjęcia weselnego. Naszym zadaniem jest stworzenie atmosfery baśni i przeniesienie Młodej Pary wysoko w chmury. Już bardziej romantycznie się nie da!

Napisy LOVE

Prezentujemy również napis LOVE. Wśród setek napisów LOVE wyróżnia nas to, że nasze literki pasują do wystroju rustykalnego, takiego trochę retro i vintage. Posiadamy również masywny i stabilny napis LOVE w kolorze białym, wpisującym się w nowoczesne i eleganckie wnętrza. Razem stworzymy ten klimat!

Oferta ANIMACJI czasu wolnego jest skierowana dla najmłodszych gości.

W naszych głowach roi i się od pomysłów, by podczas wesel wspaniale zorganizować czas także maluszkom. Wielkie bańki mydlane, chusta animacyjna, modelowane balony, gry, konkursy, tańce i hulańce, to tylko część z naszej listy niekończących się zabaw. Dzieciaczki są zachwycone! Animacje czasu wolnego powoli stają się nieodłącznym elementem polskiego wesela.

DEKORACJE I DROBNE GADŻETY do wypożyczenia

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, wprowadziliśmy do oferty wypożyczanie drobnych gadżetów, takich jak skrzynia na koperty, pudełeczko na obrączki, koszyki ratunkowe, wódkowóz i tabliczki z Hymnem o miłości do dekoracji kościoła. Chętnie Wam je pożyczymy, byście nie musieli ich kupować, bo pewnie więcej niż jeden raz ich nie wykorzystacie. Prosto kalkulując, to oszczędność czasu i miejsca 😊

Drodzy Nowożeńcy, zapraszamy do kontaktu!

Renata i Jacek