Fotobudka Jasło, Fotobudka Krosno, Fotobudka Dębica, Fotobudka Gorlice, Fotobudka Tarnów.

Coś o nas

Witaj!

Bardzo nam miło, że tu zaglądasz!

Jeśli właśnie organizujesz przyjęcie weselne i poszukujesz ciekawych rozwiązań, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zrobimy wszystko, by Organizatorzy przyjęcia oraz zaproszeni Goście byli zadowoleni z naszych usług i długo wspominali te miłe chwile.

W branży weselnej działamy już kilkanaście lat, a atrakcje weselne prowadzimy od 2017 r. Jesteśmy bacznymi obserwatorami ciągle zmieniających się trendów ślubnych i weselnych. Znając potrzeby Narzeczonych i gości weselnych, chcielibyśmy zaprezentować szereg atrakcji, takich jak FOTOBUDKA tradycyjna w lokalu oraz mobilna w przyczepie Niewiadów, CIĘŻKI DYM do pierwszego tańca, dekoracje – litery LOVE w dwóch odmiennych stylach oraz drobne i praktyczne gadżety do wypożyczenia, które na pewno przydadzą się podczas przyjęcia weselnego. W 2020 r. rozpoczęliśmy również przygodę z ANIMACJAMI czasu wolnego dla najmłodszych gości weselnych, a pod koniec 2022 roku do oferty wprowadziliśmy TELEFON ŻYCZEŃ, WATĘ CUKROWĄ na efektownym stanowisku oraz ŚCIANKI BALONOWE.

Obecnie pracujemy nad kolejnymi nowościami, m.in. fotobudką360 i podświetlanymi napisami: Miłość, Love z serduszkiem (pisane) i księżycem. Zapraszamy do obserwacji naszych SM – będziemy tam informować o postępach prac.

Serdecznie zapraszamy do współpracy – czekamy na Twój kontakt! 🙂

FOTOBUDKA

Fotobudka to świetna forma urozmaicenia każdej imprezy oraz animacji dzieci i dorosłych. Wydrukowane zdjęcie w zabawnym przebraniu będzie miłym podarunkiem dla każdego gościa, a księga życzeń z wklejonymi zdjęciami zachwyci każdą Młodą Parę! Posiadamy tradycyjną fotobudkę do wystawienia w lokalu, pod zadaszeniem lub w namiocie oraz mobilną fotobudkę w przyczepie Niewiadów, idealną na przyjęcia plenerowe. Zdradzimy Wam jeszcze mały sekret 😊 na sezon 2022 szykujemy fotobudkowe zwierciadełko!

Chętnie wykorzystamy motyw przewodni wesela w zdobieniu szablonów wydruków i okładki albumu (dominujący kolor, grafikę, motyw kwiatowy itp.). Na imprezy tematyczne zapewniamy odpowiednie przebrania i gadżety.

TELEFON ŻYCZEŃ

Najnowszy trend weselny, który pozwala zachować głos i emocje gości weselnych na tle muzyki z parkietu. Państwo Młodzi przygotowują plik z nagraniem powitalnym, a goście po usłyszeniu sygnału nagrywają życzenia. W cenie dostarczenie Państwu plików nagrań na pendrivie, które można później wykorzystać jako podkład do slajdów zdjęć z wesela – w tym też możemy pomóc. Pokaz slajdów z podkładem życzeń dobrze umieścić w sieci np. jako prywatne nagranie yt i przesłać gościom weselnym. W każdym kroku przygotowania telefonu na wesele jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Więcej o telefonie życzeń oraz jak prezentuje się na światowych rynkach weselnych pod ogólnym hasztagiem na Instagramie: #audioguestbook

CIĘŻKI DYM

Niewątpliwie każdy pierwszy taniec jest wyjątkowym i najbardziej ekscytującym momentem przyjęcia weselnego. Naszym zadaniem jest stworzenie atmosfery baśni i przeniesienie Młodej Pary wysoko w chmury. Już bardziej romantycznie się nie da!

Napisy LOVE

Prezentujemy również napis LOVE. Wśród setek napisów LOVE wyróżnia nas to, że nasze literki pasują do wystroju rustykalnego, takiego trochę retro i vintage. Posiadamy również masywny i stabilny napis LOVE w kolorze białym, wpisującym się w nowoczesne i eleganckie wnętrza. Razem stworzymy ten klimat!

Oferta ANIMACJI czasu wolnego jest skierowana dla najmłodszych gości

W naszych głowach roi i się od pomysłów, by podczas wesel wspaniale zorganizować czas także maluszkom. Wielkie bańki mydlane, chusta animacyjna, modelowane balony, gry, konkursy, tańce i hulańce, to tylko część z naszej listy niekończących się zabaw. Dzieciaczki są zachwycone! Animacje czasu wolnego powoli stają się nieodłącznym elementem polskiego wesela.

WATA CUKROWA na efektownym stanowisku

Spełniając swoje dziecięce marzenie, nabyliśmy maszynę do waty cukrowej. Następnie stworzyliśmy dekoracyjne stanowisko i… kolejna atrakcja gotowa na Wasze przyjęcia: urodziny i wesela, jako uzupełnienie słodkiego stołu. Mamy tylko jedno ostrzeżenie… To głównie dorośli stoją w kolejce 😊

DEKORACJE I DROBNE GADŻETY do wypożyczenia

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, wprowadziliśmy do oferty wypożyczanie drobnych gadżetów, takich jak skrzynia na koperty, pudełeczko na obrączki, koszyki ratunkowe, wódkowóz i tabliczki z Hymnem o miłości do dekoracji kościoła. Chętnie Wam je pożyczymy, byście nie musieli ich kupować, bo pewnie więcej niż jeden raz ich nie wykorzystacie. Prosto kalkulując, to oszczędność czasu i miejsca 😊

ŚCIANKI BALONOWE i BALONY DMUCHANE HELEM

Tu ogranicza nas tylko wyobraźnia! Poinformujcie nas jakie przyjęcie chcielibyście udekorować, jakie wybraliście kolory, co jest Waszą inspiracją i czy ma być bardzo z rozmachem! Chętnie zrobimy kalkulację, zaproponujemy swoje rozwiązania i dodatki. Będzie pięknie 😊

Drodzy Nowożeńcy, zapraszamy do kontaktu!

Renata i Jacek

Facebook
YouTube
Instagram