Fotobudka Jasło, Fotobudka Krosno, Fotobudka Dębica, Fotobudka Gorlice, Fotobudka Tarnów.

Telefon życzeń

Czas na nowości na rynku weselnym!
Jesteśmy pierwsi w regionie 😊

TELEFON ŻYCZEŃ
O co w tym chodzi?

Telefon życzeń to najnowszy trend weselny!

Młoda Para przygotowuje głosowe powitanie, zapraszając gości weselnych do nagrywania życzeń. Gość weselny podnosi słuchawkę, odsłuchuje powitanie Młodej Pary i po sygnale nagrywa swoje życzenia, historyjkę, żarcik…
Może nawet coś zaśpiewać! Po weselu zgrywamy i odsyłamy Młodej Parze wszystkie nagrania z życzeniami, które mogą stanowić piękny i emocjonujący podkład do video z wesela lub slajdów z weselnymi zdjęciami.

CENNIK NA 2024 ROK

*co zawiera zestaw z telefonem życzeń?
W zestawie dostarczamy:
– telefon życzeń (obecnie do wyboru są dwa kolory, być może poszerzymy ofertę o inne modele.
Jeśli nie ma preferencji z Państwa strony, to wysyłamy losowy kolor),
– instrukcję w ozdobnej ramce do wystawienia dla gości weselnych,
– powerbank do zasilania telefonu – telefon nie potrzebuje podpięcia pod zasilanie 230V,
– etykietę na paczkę zwrotną dla opcji z wysyłką.

*wysyłka
Dla sobotnich wesel sprawa wygląda następująco:
Jeśli wybrana zostanie opcja z wysyłką, to telefon wysyłamy do paczkomatu lub kurierem w środę,
by w piątek telefon był do Waszej dyspozycji. Po weselu telefon odsyłany jest w poniedziałek. Dla wesel odbywających się w inne dni, termin wysyłki ustalamy indywidualnie.

*nagranie powitania
Przed wysyłką będziemy prosić o nagranie powitania Młodej Pary, żebyśmy dostarczyli telefon już gotowy do wystawienia na salę weselną. Powitanie może zostać nagrane w wybranym przez Was programie lub na dyktafon w telefonie komórkowym i przesłane nam mailowo. Dobrze zadbać o to, by powitanie nie miało za dużo szumów. Może ono brzmieć przykładowo: „Cześć, tu Renata i Jacek. Nie możemy odebrać, bo właśnie bawimy się na swoim weselu. Zostaw wiadomość po sygnale”
Jeśli telefon jest odbierany osobiście, to powitanie może zostać nagrane u nas bezpośrednio na telefon życzeń.

*obsługa telefonu przez gości weselnych
Na sali weselnej goście podnoszą słuchawkę, odsłuchują powitanie Młodej Pary i po sygnale nagrywają swoje życzenia, po czym odkładają słuchawkę i nagranie zapisuje się w osobnym pliku.

*zgranie życzeń i wysyłka na pendrivie
Po zwrocie telefonu do naszej siedziby zgrywamy wszystkie audio życzenia na pendrive i przesyłamy go do Was pocztą tradycyjną.

*pomysł na wykorzystanie życzeń audio
Super pomysłem jest, by życzenia w wersji audio wykorzystać jako podkład pod slajdy ze zdjęciami z wesela i następnie udostępnić nagranie w wersji prywatnej lub publicznej np. na youtube. Można to zrobić samodzielnie. Możemy to również wykonać w ramach odrębnej usługi.

*ustawienie i dekoracja stanowiska
Stolik i jego najbliższe otoczenie warto przystroić w stylu wesela, by był spójny z resztą dekoracji. Stanowisko dobrze ustawić w holu lub korytarzu, w zależności od konfiguracji sali weselnej. Dobrze, by stanowisko nie było ustawione zbyt blisko głośników, by życzeń nie zagłuszyła muzyka z parkietu. Cichsza muzyka w tle jest dodatkowym urokiem nagrań.

*pomoc techniczna
Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały czas współpracy, jeśli będziecie potrzebować dodatkowych wyjaśnień lub pomocy w obsłudze telefonu. Może to być kontakt telefoniczny lub mailowy.

*rezerwacja terminu
Termin rezerwujemy po wpłacie zadatku. Umowę możemy podpisać w siedzibie firmy lub, na życzenie, po wpłacie zadatku z przesyłką umów pocztą tradycyjną.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Facebook
YouTube
Instagram